Hakkımızda

Anaforoğlu Demir

Anaforoğlu Demir Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Anaforoğlu Demir Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1956 yılında, Babamız İsmail Anaforoğlu tarafından 46 kg. teneke sermaye ile küçük mütevazı bir dükkânda soba, kuzine ve demir doğrama atölyesi olarak kurulmuştur.

İlerleyen tarihte azmin, çalışkanlığın ve dürüstlüğün karşılığı alınmaya başlanmış. İşyerimiz her geçen gün, bize inanmış, siz değerli müşterilerimizin sayesinde büyümüş, gelişmiş ve bugünlere gelmiştir.

Anaforoğlu Demir Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak bugün, Giresun Organize Sanayi Bölgesi’nde 7000 m²alan üzerinde, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan il ve ilçelere kendi araçlarımızla müşterilerimizin işyerlerine kadar hizmet götürmenin haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin arzu ve isteği doğrultusunda her geçen gün ürün çeşidimizi ve hizmet kalitemizi artırmaya devam ediyoruz.

Firmamızın kurucusu Babamız İsmail Anaforoğlu’nun, iş hayatında başarılı olmanın sırrı üçtür; “çok çalışkan olacaksınız, çok doğru olacaksınız, herkes size itimat edecek ve en önemlisi çok iktisat edeceksiniz” tavsiyesini kendimize emir ve yol haritası kabul ettik. Osmanlı İmparatorluğu’nun manevi kurucusu Şeyh Edebali Hazretleri’nin, Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu Osman Bey’e “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” tavsiyesini, bizde kendimize, müşterini yaşat ki o da seni yaşatsın, olarak hedef edindik. Bu hedefimize ulaşmak için, ilkelerimizi; Fiyat – Kalite – Hizmet ve Güven olarak belirledik.

Bir iş adamı olarak Ülkeme ve Milletime hizmet etmeyi kendime borç bildim. Bu anlamda önce Cenabı Allah’a sonra kendime ve personelime güvenerek, kendimize yapılmasını istemediğimizi kesinlikle müşterilerimize yapmamaya gayret ederek her müşterimizi dost, kardeş ve yol arkadaşı görerek iş hayatına devam etmeyi kendimize hedef bildik. Bu anlayışla yolumuza hep birlikte devam edeceğimize olan inancım tamdır.

Anaforoğlu Demir Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. siz değerli müşterilerimizin tavsiyesi ve önerileriyle sizlerle birlikte büyümeye ve sizlere daha iyi hizmet etmeye Allah’ın izniyle devam edeceğine inancım tamdır. Bu vesileyle hepinize işlerinizde üstün başarılar diler selam ve saygılar sunarım.

Ahmet Şenel ANAFOROĞLU